PROassist

nerezový mobiliář
nejen pro OS
PROassist

Nerezový mobiliář BLANCO pro operační sály a oddělení každé nemocnice.
Nerezové instrumentační vozíky, operační stoličky, závěsný nerezový program a mnoho jiných funkčních pomocníků.

  akc med

Kovový nábytek nejen pro operační sály

Instrumentační vozíky BLANCO, anesteziologické a převazové vozíky BLANCO, setovací stoly BLANCO, kovový nábytek pro operační sály BLANCO. Nejen toto vybavení operačních sálů, jednotek intenzivní péče a centrálních sterilizací, ale i vybavení ambulancí a ordinací. Toto vše Vám dodá výhradní zástupce firmy BLANCO - AKC konstrukce, s.r.o. Již více než 10 let vybavujeme nejen nemocnice, jednotlivá oddělení a privátní ordinace. Výrobky BLANCO zjednodušují manipulaci a skladování veškerého materiálu nejen v nemocnici. BLANCO –vše jak má být.

MEGAdrive

anesteziologické
na převazové vozíky
MEGAdrive

Barevně lakované nebo nerezové provedení, různé rozměry, mnoho doplňků a velká variabilita uspokojí personál jak na JIP, ARO, operačních sálech tak i odděleních každé nemocnice.

CLEANassist

vybavení
centrálních sterilizací
CLEANassist

Nerezový mobiliář BLANCO pro centrální sterilizace, zásobování sterilním materiálem a odvoz kontaminovaného materiálu nejen mezi centrální sterilizací a operačním sálem, ale i centrální sterilizací a odděleními.


Novinky:
Nový katalog MEGAdrive

Warning (2): getimagesize(/home/www/clients/client70/web248/web/app/webroot/userfiles/article/mega.JPG) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory [APP/views/helpers/image.php, line 36]
Katalog BLANCO MEGAdrive - anesteziologické, převazové a zákrokové vozíky číst více »
všechny novinky»